ConstruROM
ConstruROM
KRYS Caroserie AUTO.jpg
KRYS Caroserie AUTO.jpg
GTJ 24/24 TRUCK SERVICE
GTJ 24/24 TRUCK SERVICE
Clean Star
Clean Star
Stiri Baia Mare 24
Stiri Baia Mare 24
previous arrowprevious arrow
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
next arrownext arrow
Tuesday, 01 May 2012 07:11

Istoric Sport Team Baia Mare 2012 - 2021 Featured

Written by Sport Team
Rate this item
(2 votes)

De la infiintare si pana in prezent CS SPORT TEAM Baia Mare a disputat un numar de 164 de partide cu diverse asociatii sportive, echipe de fotbal divizionare ( liga a IV-a si a V-a ).

In toate aceste partide CS SPORT TEAM Baia Mare a inregistrat un numar de 96 victorii, 38 Infrangeri si 30 rezulate de egalitate.

sptbm coperta


 

Mai jos aveti rezultatele inregistrate pana in prezent, cu posibilitatea de a vedea si poze de la respectivele partide in GALERIA FOTO & VIDEO

 

  

Nr. crt. TEREN MECIUL DATA JOCULUI SCOR
164 SATU NOU DE SUS ASCO CF Baia Mare-Sport Team 20,10,2021 5-6
163 SATU NOU DE SUS Sport Team - F.C. Prietenia 07,10,2021 2-5
162 SASAR Indmar Baia Mare-Sport Team 11.09.2021 12-0
161 SASAR Sport Team-Neighbors TeamBaia Mare 11.09.2021 4-4
160 Sacalaseni Sport Team-ASCO CF Baia Mare 26.08.2021 0-2
159 TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Haiducii Baia Mare 12.08.2021 9-6
158 SASAR Old boys C.S. Seini-Sport Team 23.07.2021 3-6
157 SASAR Sport Team-Armatura Zalau 23.07.2021 2-0
156 SASAR Atletic Baia Mare-Sport Team 23.07.2021 3-5
155 SASAR Sport Team-Fan Sport Baia Mare 15.07.2021 5-0
154 Galgau Almasului Magura Galgaul Almasului-Sport Team 02.07.2021 4-5
153 Satu Nou de Sus Atletic Old Boys Baia Mare-Sport Team 14.06.2021 2-4
152  Recea Staruinta old boys Recea-Sport Team 27.05.2021 5-4
151 SATU NOU DE SUS F.C. Prietenia-Sport Team 22.10.2020 1-3
150 SATU NOU DE SUS ASCO CF Baia Mare-Sport Team 16.09.2020 5-4
149 PECICA ARAD Old boys Pecica-Sport Team 30.11.2019 1-5
148 SACALASENI Sport Team-Neighbors Team 25.10.2019 3-8
147 SATU NOU DE SUS Sport Team-ASCO CF Baia Mare 17.10.2019 4-2
146 SASAR Sport Team-Frontiera 1975 Curtici 05.10.2019 5-2
145 SATU NOU DE SUS Sport Team-A.S. Independenta Baia Mare 27.09.2019 7-2
144 SASAR Sport Team-ASCO CF Baia Mare 13.09.2019 3-4
143 SASAR Neighbors Team-Sport Team 29.08.2019 7-6
142 SATU NOU DE JOS A.C.S. Satu Nou de Jos-Sport Team 13.08.2019 6-7
141 TAUTII MAGHERAUS A.S. Nistru-Sport Team 08.08.2019 8-4
140 SATU NOU DE SUS Rapid Satu Nou de Sus-Sport Team 01.08.2019 5-5
137 SASAR Sport Team-Speranta Cavnic 19.07.2019 4-1
138 SASAR Sport Team-C.S. Old boys Seini 19.07.2019 1-0
139 SASAR Neighbors Team Baia Mare-Sport Team 19.07.2019 1-3
136.   SASAR Unirea Sasar-Sport Team 16.07.2019 2-2
135.   SEINI Unirea Seini-Sport Team 21.06.2019 4-4
134.   RECEA Old boys Comuna Recea-Sport Team 07.06.2019 6-6
132.   CAVNIC Speranta Cavnic-Sport Team 03.05.2019 3-3
131.   LAPUSEL Independenta Baia Mare-Sport Team 12.04.2019 1-4
130.   ZALAU Armatura Zalau-Sport Team 05.04.2019 4-2
129.   NYIRBATOR-UNGARIA Nyirgylaj-Sport Team 15.03.2019 2-4
128.   SATU NOU DE JOS Sport Team-Viitorul Gardani 17.11.2018 4-0
127.   SATU NOU DE JOS Old boys Satu Nou de Jos-Sport Team 31.10.2018 2-2
126.   TAMAIA Viitorul Gardani-Sport Team 19.10.2018 3-4
123.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Armatura Zalau 13.10.2018 2-0
124.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-ASCO Baia Mare 13.10.2018 1-1
122.   SOMCUTA MARE Institutia Prefestului-Sport Team 18.09.2018 4-4
121.   LAPUSEL A.S.Independenta(feminin)-Sport Team 24.08.2018 6-10
120.   FERNEZIU Topitorul Ferneziu-Sport Team 23.08.2018 7-4
125.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Maramuresu Sighet 13.08.2018 0-2
119.   TAUTII MAGHERAUS INDMAR Baia Mare-Sport Team 08.08.2018 9-3
118.   BAIA SPRIE Minerul Baia Sprie-Sport Team 06.07.2018 4-6
116.   CURTICI Frontiera Curtici-Sport Team 16.06.2018 2-3
117.   CURTICI Sport Team-Pecica Arad 16.06.2018 5-1
115.   SASAR Sport Team-Haiducii Baia Mare 08.06.2018 10-4
114.   LAPUSEL A.S.Independenta(feminin)-Sport Team 11.05.2018 5-5
113.   VALEA BORCUTULUI Dinamic Grosi-Sport Team 04.05.2018 5-7
112.   SISESTI Unirea Sisesti-Sport Team  20.04.2018 7-5
111.   MOCIRA Sport Team-Dinamic Grosi 19.10.2017 4-3
110.   ZALAU Armatura Zalau-Sport Team 13.10.2017 3-5
109.   BAIA SPRIE Minerul Baia Sprie-Sport Team 03.10.2017 3-2
108.   VIOREL MATEIANU Sport Team-Frontiera 1975 Curtici 16.09.2017 5-3
107.   VALEA BORCUTULUI Sport Team-Dinamic Grosi 07.09.2017 7-4
106.   VALEA BORCUTULUI Sport Team-Haiducii Baia Mare 01.09.2017 6-2
105.   VALEA BORCUTULUI Sport Team-Minerul Razoare 23.08.2017 2-2
104.   SIGHETU MARMATIEI AS. Maramuresu-Sport Team 21.07.2017 6-2
103.   SATU NOU DE SUS Vital Baia Mare-Sport Team 13.07.2017 5-3
102.   CURTICI ARAD Frontiera 1975 Curtici –Sport Team 01.07.2017 2-5
101.   SEINI Unirea Seini-Sport Team 23.06.2017 4-0
100.   VIOREL MATEIANU Sport Team-Haiducii Baia Mare 14.06.2017 7-2
99.   VIOREL MATEIANU Samsung-Sport Team 31.05.2017 5-3
95.   VALEA BORCUTULUI Armatura Zalau-Sport Team 19.05.2017 2-0
96.   VALEA BORCUTULUI Sport Team-Maramuresu Sighet 19.05.2017 1-0
97.   VALEA BORCUTULUI Sport Team-Old-Boys Recea 19.05.2017 3-1
98.   VALEA BORCUTULUI Sport Team-Samsung 19.05.2017 2-1
94.   VIOREL MATEIANU Sport Team-A.C.S.Comuna Recea 10.05.2017 5-8
93.   VIOREL MATEIANU Dinamic Grosi-Sport Team 04.05.2017 1-4
92.   VIOREL MATEIANU Sport Team-A.S. Pintea Viteazul 27.04.2017 5-2
91.   SASAR Comuna Recea-Sport Team 23.11.2016 2-3
90.   SASAR Comuna Recea-Sport Team 21.10.2016 5-5
89.   SASAR Sport Team-Inter 07 Sighet 30.09.2016 5-7
86.   VIOREL MATEIANU Sport Team-Mori SE 10.09.2016 6-0
87.   VIOREL MATEIANU Sport Team-Fan Sport 10.09.2016 0-0
88.   VIOREL MATEIANU Sport Team-Vital Baia Mare 10.09.2016 2-0
85.   TG. LAPUS Minerul Razoare-Sport Team 02.09.2016 3-2
84.   SASAR Unirea Sasar(jr.)-Sport Team 29.07.2016 5-6
83.   VIOREL MATEIANU Sport Team-Unirea Seini 22.07.2016 2-2
82.   CRISENI ZALAU Armatura Zalau-Sport Team 08.07.2016 4-2
81.   SASAR Sport Team-Gyulahaza 25.06.2016 7-4
80.   GROSI Dinamic Grosi-Sport Team 09.06.2016 4-8
79.   SACALASENI A.S. Sacalaseni-Sport Team 20.05.2016 0-2
77.   SASAR Sport Team-Fan Sport 06.05.2016 2-0
78.   SASAR Sport Team-Sporting Recea 06.05.2016 2-4
76.   SASAR Unirea Sasar(jr)-Sport Team 27.04.2016 3-5
75.   SASAR Sport Team-Sporting Recea 21.04.2016 9-7
74.   SASAR Sport Team-A.S. Vital 14.04.2016 9-1
73.   SACALASENI Dinamic Grosi-Sport Team 11.03.2016 5-5
72.   VALEA BORCUTULUI Sport Team-Armatura Zalau 13.11.2015 5-3
71.   SEINI Unirea Seini-Sport Team 30.10.2015 1-3
70.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Haiducii Baia Mare 16.10.2015 5-5
69.   SIGHETU MARMATIEI Inter Sighet-Sport Team 09.10.2015 4-3
67.   SATU NOU DE JOS A.C.S.Satu Nou de Jos-Sport Team 03.09.2015 5-6
66.   FERNEZIU A.S. Independenta(F)-Sport Team  25.08.2015 4-6
65.   TAUTII MAGHERAUS A.S. Nistru-Sport Team 21.08.2015 1-3
64.   SATULUNG A.S Carmen Satulung-Sport Team 07.08.2015 2-2
63.   SASAR A.C.S.Comuna Recea-Sport Team 09.07.2015 2-2
62.   GROSI Sport Team-Dinamic Grosi 26.06.2015 7-5
59.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Unirea Seini 12.06.2015 0-1
60.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Viitorul Gardani 12.06.2015 1-1
61.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Wembley Cavnic 12.06.2015 1-0
133.   BAIA SPRIE Sport Team-Neighbors Team Baia Mare 30.05.2015 3-3
58.   GROSI Dinamic Grosi-Sport Team 29.05.2015 6-6
57.   TG. LAPUS Dinamo Tg. Lapus-Sport Team 15.05.2015 4-7
56.   TAUTII MAGHERAUS Haiducii Baia Mare-Sport Team 08.05.2015 6-3
54.   DROBETA TR. SEVERIN Drobeta Tr. Severin-Sport Team 25.04.2015 2-2
55.   DROBETA TR. SEVERIN Kladovo(Serbia)-Sport Team 25.04.2015 2-5
53.   SISESTI Unirea Sisesti-Sport Team 23.11.2014 4-4
52.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Haiducii Baia Mare 07.11.2014 6-5
51.   MOCIRA Sport Team-A.S.Independenta(F) 10.10.2014 9-3
50.   ZALAU Armatura Zalau-Sport Team 26.09.2014 2-1
68.   GARDANI Viitorul Gardani-Sport Team 18.09.2014 1-1
49.   SEINI Unirea Seini-Sport Team 12.09.2014 2-3
48.   MOCIRA Sporting Recea-Sport Team 08.08.2014 2-2
47.   LAPUSEL C.S. Valea Chioarului-Sport Team 18.07.2014 1-4
46.   CAVNIC Reladi Cavnic-Sport Team 04.07.2014 1-4
44.   MIRESU MARE Sport Team-Vital Baia Mare 13.06.2014 3-1
45.   MIRESU MARE Sport Team-Staruinta Buciumi 13.06.2014 4-0
43.   GARDANI Viitorul Gardani-Sport Team 29.05.2014 5-7
42.   MOCIRA A.S.Comuna Recea-Sport Team 23.05.2014 2-5
39.   VALEA BORCUTULUI Sport Team-Armatura Zalau 09.05.2014 2-0
40.   VALEA BORCUTULUI Sport Team-Staruinta Buciumi 09.05.2014 2-2
41.   VALEA BORCUTULUI Viitorul Gardani-Sport Team 09.05.2014 0-5
38.   MOCIRA C.S.Unirea Sasar-Sport Team 25.04.2014 3-1
37.   MOCIRA Penitenciarul Baia Mare-Sport Team 04.04.2014 3-1
36.   ARDUSAT Spicul Ardusat-Sport Team 28.03.2014 6-8
35.   F.C. ZALAU Armatura Zalau-Sport Team 30.11.2013 2-3
34.   VIOREL MATEIANU Sport Team-Armatura Zalau 18.10.2013 4-0
33.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Arbitrii AJF MM 11.10.2013 3-2
32.   TAUTII MAGHERAUS ASCO –Sport Team 04.10.2013 3-5
31.   GARDANI Viitorul Gardani-Sport Team 20.09.2013 3-5
30.   SATU NOU DE SUS A.S. Vital-Sport Team 12.09.2013 1-4
29.   RECEA Sport Team-Reladi Cavnic 06.09.2013 4-1
28.   SASAR CS Sasar-Sport Team 22.08.2013 2-2
27.   VALEA BORCUTULUI CS Valea Chioarului-Sport Team  16.08.2013 4-4
26.   SEINI Unirea Seini-Sport Team 02.08.2013 3-1
23.   MIRESU MARE Sport Team-Somesul Letca 05.07.2013 5-1
24.   MIRESU MARE Sport Team-Buciumi 05.07.2013 0-1
25.   MIRESU MARE Sport Team-Vital Baia M. 05.07.2013 3-0
22.   RECEA Sporting Recea-Sport Team 13.06.2013 4-4
19.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Unirea Seini 10.05.2013 3-0
20.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Viitorul Gardani 10.05.2013 4-1
21.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Staruinta Buciumi 10.05.2013 0-1
18.   BAIA MARE TEREN II FC Municipal(juniori)-Sport Team 02.05.2013 3-4
17.   CAVNIC Reladi Cavnic-Sport Team  19.04.2013 1-5
15.   VIOREL MATEIANU Sport Team-Gyulahaza Ungaria  22.10.2012 5-0
16.   SEINI Unirea Seini-Sport Team 16.10.2012 0-2
14.   TAUTII MAGHERAUS Avantul Tautii de Sus-Sport Team 12.10.2012 2-2
13.   SATU NOU DE SUS VLD Trans Baia Mare-Sport Team 04.10.2012 1-4
12.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-S.C.Vital Baia Mare 27.09.2012 2-0
11.   VIOREL MATEIANU A.S. Independenta (F)-Sport Team 14.09.2012 4-10
10.   UNGARIA GYULAHAZA Gyulahaza-Sport Team 01.09.2012 6-5
9.   VIOREL MATEIANU  Mass Media Baia Mare-Sport Team 24.08.2012 3-4
8.   TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Avantul Tautii de Sus 16.08.2012 3-2
7.   SĂSAR Sport Team-Măgura Coaş 09.08.2012 2-0
6.   GARDANI Viitorul Gardani-Sport Team 03.08.2012 2-3
5.   BOZANTA MICA Fc.Porto Bozanta Mica-Sport Team 12.07.2012 4-5
4.   TĂUŢII MĂGHERĂUŞ Sport Team-Fc. Prietenia 22.06.2012 2-8
3.   SATU NOU DE SUS Fc.Prietenia-Sport Team 04.05.2012 3-2
2.   RECEA Star Recea-Sport Team 26.04.2012 1-6
1.   CAVNIC Minerul Cavnic-Sport Team  06.04.2012 2-6

 

Read 3132 times Last modified on Thursday, 21 October 2021 07:10

1 comment

  • Comment Link IO Tuesday, 12 August 2014 19:35 posted by IO

    Cine este jucatorul cu cele mai multe meciuri?

    Report

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.